Fri October 18, 2019   |   جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠۵/٢٢ تعداد بازدیـد : ۴٩۴   بازگشت
 
 
 

 


سمینار آموزشی یک روزه مدیریت استراتژیک برگزار شد


به همت اداره تشکیلات، بهبود روشها و آموزش شهرداری همدان، سمینار آموزشی مدیریت استراتژیک، برای بیش از 80 نفر از مدیران شهری برگزار شد.

 

 در این سمینار  آموزشی که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، منتخبین شورای اسلامی دوره پنجم، معاونین شهرداری، روسای سازمانهای وابسته به شهرداری، مدیران ستادی، مدیران، معاونین و مسوولین نواحی مناطق برگزار گردید، مباحث متعددی پیرامون برنامه ریزی و مدیریت راهبردی عنوان و زمینه مشارکت و تعامل علمی و کاربردی در میان مدیران ایجاد گردید.

در حاشیه برگزاری این سمینار سید مصطفی رسولی شهردار همدان با اشاره به اینکه یکی از لازمه های بهبود مدیریت شهری، آموزش مستمر و ارتقاء مهارتهای علمی و عملی مدیران شهری است گفت: مدیریت استراتژیک با اتکاء بر نقاط قوت و فرصت­ها و شناخت نقاط ضعف و تهدیدها می تواند راهنمای حرکت صحیح و موجب تسریع در رسیدن به اهداف سازمانی شهرداری که مهمترین آن ارائه خدمات بهینه و شایسته به شهروندان عزیز می­باشد، گردد.

رسولی با بیان اینکه شهرداری همدان با بهره گیری از اساتید مجرب، آموزش و توانمندسازی مدیران خود را در اولویت نیازهای خود قرار داده است افزود: اخیرا ساختار سازمانی شهرداری همدان و سازمانهای وابسته مورد بازنگری قرار گرفته که تغییرات محسوسی را در پی داشته است و اکنون با توجه به این تغییرات برگزاری این نوع برنامه های آموزشی می تواند در افزایش بهره وری سازمانی تاثیر بسزایی داشته باشد.

ایشان در پایان تغییر ساختار سازمانی و نیز بهبود منابع انسانی را که در سالهای اخیر اتفاق افتاده است از عوامل اصلی بهبود ارائه خدمات و افزایش بهره وری سازمانی در شهرداری برشمرد و رشد عملکردی شهرداری در حوزه آموزش های ضمن خدمت و توانمند سازی مدیران و کارشناسان خود را در سطح استان و کشور مثبت و مورد قبول دانستند.

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١٧ کاربران آنلاین :
۹۶,۰۴۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
تقویم آموزشی
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان